60-ту річницю Черкаського академічного заслуженого українського народного хору відзначатимуть весь рік, зазначив у коментарі «Прочерку» начальник управління культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА Олег Островський.

До круглої річниці планується провести цілу низку заходів. Зокрема, буде знято серію телевізійних передач, на основі яких планується створити документальний фільм, присвячений хорові. На різдвяні свята було знято серію відеороликів, у тому числі в Холодному Яру, два із яких управління культури запропонувало увазі глядачів на своїй сторінці у «Фейсбуці». Цей мистецький проект отримав назву «Різдвянки Холодного Яру».

– Проект розповідає водночас і про народний хор, і про традиції святкування в Україні різдвяних та новорічних свят, – зазначив Олег Островський.

Планується також відзняти відео, присвячене весняному та літньому циклам народних свят.

– Кульмінацією відзначення річниці хору стане гала-концерт, який, за попередньою домовленістю, має відбутися в київському палаці «Україна». Там же планується презентувати й фільм, присвячений народному хорові, – сказав Олег Анатолійович.

Він також додав, що святковий рік стане для хорового колективу, який діє в Черкаській обласній філармонії, роком активного гастролювання, в тому числі у західних областях України.

Related posts:


Читайте также:

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*