Вже колишній посадовець Державної фіскальної служби області Юрій Шеремет у Фейсбуці розповів про причини свого звільнення.


«Не люблю коли обіцяють і не роблять, а терпець не вічний! Щоденно доводив, що боротьба з корупцією на митниці і в податковій – це утопія, якщо рядові працівники будуть і далі отримувати зарплату 3 тис. грн., маючи справу з мільйонами, і збираючи багатомільярдний бюджет для країни. Це елементарно несправедливо! Все одно, що загнати голодних людей в ковбасний цех і не давати їсти ковбасу, вимагаючи ії лише виробляти… З такою оплатою праці держава не дає вибору рядовим працівникам, на яких, як завжди, і тримається вся робота, бути чи не бути доброчесним, оскільки за 3-4 тис. грн. не є можливим задовільнити звичайні потреби нормально харчуватись, одягнути себе, дітей і т.д.

В п’ять разів більше ВБ було затримано «корупціонерів» у минулому році, хай і в десять більше буде затримано у цьому, але це нічого системно не змінить!

Коли я про це казав і підтверджував висновками численних європейських місій, нагорі ніби то погоджувалися, обіцяли найближчим часом кардинально вирішити питання, однак за два роки віз і нині там… А це був би реальний перший і найважливіший крок, якого так не вистачає- решта суєта суєт…», — написав Шеремет.

Related posts:


Читайте также:

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*