Акціонери ПАТ «Черкасиобленерго» розглянуть питання призначення Юрія Касича тимчасово виконуючим обов’язки голови правління компанії. Про це інформує «Інтерфакс Україна».

Як повідомляється на сайті Фонду державного майна України, відповідний пункт з ініціативи КУА «Зварок Ессет Менеджмент» включений до порядку денного зборів акціонерів підприємства 13 лютого.

Ю.Касіч очолював НЕК «Укренерго» з кінця грудня 2014 року по жовтень 2015 го.

До червня 2012 року Ю.Касіч входив до складу правління «Черкасиобленерго», пізніше він працював керівником «Вінницяобленерго» (підконтрольне бізнесменові Костянтину Григоришину).

Крім того, акціонери «Черкасиобленерго» за ініціативою ПАТ «УкрЕСКО» розглянуть варіант призначення на посаду голови правління компанії Олега Самчука (раніше займав пост комерційного директора ПАТ «Житомиробленерго», що входить до групи VS Energy).

Також залишається на порядку зборів пропозицію ФДМ за призначенням головою правління «Черкассобленерго» Віктора Корчинського (зараз працює першим заступником голови правління «Черкасиобленерго»).

Як повідомлялося, держава має намір виставити на приватизацію 71% акцій ПАТ «Черкасиобленерго». Garsenia Enterprises, пов’язана з К.ГРИГОРИШИН володіє 26,6% акцій підприємства.

«Черкасиобленерго» експлуатує розподільні електричні мережі на території Черкаської області, надає послуги з транспортування та постачання електроенергії споживачам.

Related posts:


Читайте также:

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*