“Черкаський Дніпро” на виїзді поступився угорській команді

09:5009.02.2017

Перший млинець на зборах виявився глевким. У своєму першому матчі на зборах в Туреччині ФК «Черкаський Дніпро» поступився угорському «Болмозуйварошу» з мінімальним рахунком 0:1, – інформує сайт черкаського клубу.

Першість Угорщини поновлюється вже 19 лютого, тож наші суперники зараз виходять на пік своєї готовності. Черкащан, натомість, попереду очікує більше місяця підготовки. Тому головним завданням було перевірити в бою якомога більше виконавців. Фактично ФК «Черкаський Дніпро» вийшов на кожний з таймів у повністю оновленому складі.

Втім усі ці заміни не допомогли нашій команді забити гол, хоча нагоди були – Савченко вкотре дуже майстерно виконав штрафний, але м’яч на лічені сантиметри розминувся з дев’яткою воріт суперника. А в кінці матчу небезпечно з району одинадцятиметрової відмітки пробивали Скепський і Тарасенко.

Угорці ж за рівної гри скористалися чи не єдиною своєю нагодою і на 69-й хвилині забили гол, який і вирішив долю зустрічі.

Фінальний свисток зафіксував остаточний рахунок: ФК «Черкаський Дніпро» — ФК «Болмозуйварош» 0:1.

Наступний товариський матч у Туреччині наша команда зіграє 12 лютого проти Динамо (Батумі). Початок матчу запланований на 17:00.