Представники компанії «Internobmen» (м. Варна, Болгарія) завітали до Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та розповіли студентам про можливість літнього стажування на Чорноморському узбережжі Болгарії, інформує сайт вишу.

Виконавчий директор компанії «Internobmen» Ольга Білан і менеджер Катерина Іванова розповіли, що студентам надається можливість на практиці застосувати набуті знання, отримати реальний досвід в туристичній сфері в рамках програми культурного обміну з наданням оплачуваної роботи.

— Це чудова можливість провести літо біля моря, вивчити культуру Болгарії, подорожувати з мінімальними витратами, удосконалюючи знання іноземних мов, — зазначила Ольга Білан. — Ви поєднаєте приємне з корисним: цікаву оплачувану роботу з відпочинком, а сторона, що приймає, гарантує усім охочим офіційне працевлаштування, оплачує проживання, харчування та проїзд.

Проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Сергій Корновенко вважає такі умови належними для того, щоб літо студента стало яскравим, позитивно вплинуло на загальний розвиток особистості та принесло матеріальну користь молодим людям.

— Міжнародна співпраця — це сьогодні один з актуальних напрямків освітньої діяльності. Співпраця університету з компанією «Internobmen» забезпечує академічну мобільність, що підвищує якість освіти, розвиток міжкультурного обміну, підготовку майбутніх кваліфікованих спеціалістів. Це сприяє попиту на наших випускників на ринку праці, — наголосив проректор.

Related posts:


Читайте также:

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*