Консультация миндоходов online

Уважаемый посетитель, вы находитесь на странице Черкасского информационно-делового портала "КОНСУЛЬТАЦИЯ МИНДОХОДОВ", которую обслуживают профильные специалисты Главного управления Миндоходов в Черкасской области.

Інтернет – конференція
Громадянам – про декларування доходів, отриманих ними у 2013 році

23 квітня 2014 року
на сторінці On-line консультація на city.ck.ua

Проводить начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Черкасах
Олена Ротаєнко

Для получения консультации по интересующим Вас вопросам национального налогового и таможенного законодательства, пожалуйста, назовите себя (должность, название предприятия). Если вы укажете просто ник или псевдоним, ответ на Ваш вопрос не будет носить официального характера, и Вы не сможете ссылаться на него в спорных вопросах.

Ваш электронный адрес нужен для того, чтобы отправить на него сообщение о том, что ответ на Ваш вопрос стал доступен на странице "КОНСУЛЬТАЦИЯ МИНДОХОДОВ".

Обращайтесь! On-line консультация - это:
-экономия Вашего времени;
-возможность получить официальный ответ в электронном формате;
-удобство и оперативность
.

 

Задать вопрос:
*Представьтесь пожалуйста:
*Ваш вопрос:
E-mail (для получения
уведомления об ответе)
*Введите код, изображенный на картинке:
Обновить картинку
* - обязательные поля

Поиск ответов:

пред. 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108  след. 
Добрий день! Вартість путівки, отриманої від ФСС, в формі 1ДФ відображаємо в графі 3а "Сума нарахованого доходу", а графу 3 "Сума виплаченого доходу" не заповнюємо??? Дякую за відповідь.
(17.07.2013 15:36) НАТАЛІЯ

Відповідно до пп. 168.1.1 п. 168.1 ст. 168 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі – ПКУ), податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов’язаний утримувати податок із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку податку, визначену в ст. 167 ПКУ.
Згідно із пп. 168.1.2 п. 168.1 ст. 168 ПКУ податок сплачується (перераховується) до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом. Банки приймають платіжні документи на виплату доходу лише за умови одночасного подання розрахункового документа на перерахування податку до бюджету.
Відповідно до п. 3 Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом ДПА України від 24.12.10 № 1020:
у графі 3а «Сума нарахованого доходу» відображається (за звітний квартал) дохід, який нараховано фізичній особі відповідно до ознаки доходу згідно з довідником ознак доходів, наведеним у додатку до цього Порядку. У разі нарахування доходу його відображення у графі 3а є обов’язковим незалежно від того, виплачені такі доходи чи ні.
у графі 3 «Сума виплаченого доходу» відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом.
Заробітна плата, що виплачується у встановлені терміни у наступному місяці, повинна бути відображена в податковому розрахунку за той період, у який входить попередній місяць, за який заробітну плату було нараховано.
у графі 4а «Сума нарахованого податку» відображається сума податку, нарахованого та утриманого з доходу, нарахованого платнику податку згідно із законодавством.
у графі 4 «Сума перерахованого податку» відображається фактична сума перерахованого податку до бюджету.
Враховуючи те, що виплати по листках непрацездатності не виплачуються найманим працівникам, то при заповненні податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за ф. № 1ДФ у графі 3 дана сума не відображається.
Однак, при заповненні граф 4 та 4а слід враховувати норми ст. 168 ПКУ, а саме, податковий агент, який нараховує оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов’язаний утримувати податок із суми такого доходу, але податок сплачується (перераховується) до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом.
Таким чином, нарахована сума податку з виплат по листках непрацездатності відображається у графі 4а, але не зазначається у графі 4 Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за ф. № 1ДФ.

 

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Працівниці нараховується з 01/07/2013 лікарняний по вагітності та пологам.При розрахунку податку з доходів фізичних осіб загальну суму нарахованного доходу чи потрібно зменшувати на суму ЄСВ (2%) , які нараховуються із лікарняних? Дякую.
(17.07.2013 14:28) Полтавский стороительный техникум транспортного строительства бух-р

З 1 липня 2013 роботодавці будуть нараховувати ЄСВ (33,2%) на допомогу по вагітності та пологах, а також повинні будуть утримувати із суми допомоги по вагітності та пологах 2%. Закон від 14.05.2013 р. «Про внесення змін до деяких законів України про призначення та індексації пенсії» (Законопроект 1117) вносить зміни до: оподаткування допомоги по вагітності та пологах («декретних») та включення до страхового стажу періоду перебування у відпустці по вагітності та пологах.

Закон від 14.05.2013 р. «Про внесення змін до деяких законів України про призначення та індексації пенсії» (Законопроект 1117) набирають чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем його опублікування, відповідно – це відбудеться з 1.07.2013 р. оскільки Президентом закон підписаний 06.06.2013 року

Відповідно, з 1.07.2013 зміниться Закон України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» в частині утримання та нарахування ЄСВ з допомоги по вагітності та пологах (змінені абзац сьомий пункту 1 частини першої статті 4, пункт 11 частини першої статті 4, абзац другий пункту 1, абзац перший пункту 4 частини першої статті 7 та частину дванадцяту статті 8).

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Подскажите, пожалуйста как правильно отобразить в форме 1-ДФ за 2 кв. сумму больничных за счет ФСС ТВП если: сумма больничных насчитана в 06/2013 , деньги от ФСС ТВП поступили на казначейский счет в конце июня и тогда же нами в казначейство были поданы платежные поручения на зачисление суммы больничных на карточки работникам. Платежные поручение казначейством были проведены 5 /07/2013.Соответсвенно, удержания по налогам были проведены тоже 05/07/2013.Выплаченую сумма больничных и налога нужно отображать в отчете за 3 кв. или можно отобразить за 2 кв.? Спасибо.
(17.07.2013 11:28) Полтавский стороительный техникум транспортного строительства бух-р

Добрий день!!!Вам потрібно всі дані відобразити в формі 1ДФ за 3 квартал

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Скажите пожалуйста, предприятие закупает питьевую воду для всех сотрудников 1,5-3л на человека, может фирма эту сумму включать в затраты налогового учета
(17.07.2013 10:47) Екатерина (гл.бух завод железобетонных изделий)

Доброго дня!

На витрати підприємство має право включати витрати безпосередньо пов'язані з діяльністю. А також підприємство має право включати витрати витрати передбачені законодавством про охорону праці.

Дякую за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрий вечір! Підскажіть будь ласка, наше підприємство тимчасово призупинило роботу, нема замовлень( директор і бухгалтер тільки залишилися). В 2-му кварталі зарплата не нараховувалася і не виплачувалася . 1ДФ здаємо з прочерками чи взагалі не здаємо? Дякую за відповідь.
(16.07.2013 22:58) НАТАЛІЯ

Доброго  дня. Відповідно до пп. «б» п.176.2. ст.. 176 Податкового кодексу України Особи, які мають статус податкових агентів, зобов'язані: подавати у строки, встановлені Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до органу державної податкової служби за місцем свого розташування. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду.

Отже, якщо протягом звітного кварталу дохід не нараховувався і не виплачувався, форму № 1 ДФ подавати не потрібно

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області
Здравствуйте. Вопрос следующего характера.В начале 2012 года у меня было открыто ЧП на едином налоге. Так случилось, что я уехала заграницу и приехала 2 недели назад. Хочу его восстановить. Оформленных людей не было, деятельность никакая не велась. Никаких денежных средств на счет не поступало. Все по нулям.Подскажите пожалуйста какие штрафные санкции мне нужно будет оплатить, какие отчеты сделать и в какие строки?
(16.07.2013 16:11) Наталия Николаевна

Доброго дня.

Відповідно до статті 120 Податкового кодексу України неподання або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов'язаними нараховувати та сплачувати податки, збори податкових декларацій (розрахунків), - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 170 гривень, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

Вам потрібно здати податкову декларацію платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця.  За більш детальною інформацією зверністься до територіального органу Міндоходів за вашою податковою адресою.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області
Добрый день! Юр.лицо перечислило подоходный налог удержанный у физ. лица при выплате арендной платы за помещение не на тот расчетный счет. Что делать в данной ситуации и какие штрафные санкции? Спасибо.
(16.07.2013 13:53) Ирина

Доброго дня.

Відповідно до ст.127 Податкового кодексу України - ненарахування, неутримання та/або несплата (неперерахування) податків платником податків, у тому числі податковим агентом, до або під час виплати доходу на користь іншого платника податків, - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 25 відсотків суми податку, що підлягає нарахуванню та/або сплаті до бюджету.

Кошти, які надій не на той рахунок, Ви можете повернути або перерахувати на погашення грошового зобов'язання (податкового боргу) з інших платежів.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області
В Приватному підприємстві змінився засновник, директор, бугалтер і адреса. Які додаткові ( підтверджуючі) документи потрібно подавати разом з формою 1-ОПП Дякую за відповідь
(16.07.2013 11:44) Олексій

Доброго дня. Для змін, які Ви вносите через Реєстраційну службу, підтверджуючих документів  надавати не потрібно. При зміні головного бухгалтера – надаєте документи (копії), що підтверджують його призначення, паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області
Я собираюсь запустить веб-сайт, на котором будет продаваться некоторая услуга. Оплачиваться будет картами visa или через смс-сервис. Вопрос в том, как и сколько мне прийдётся платить налоги? Я оформлен как СПД 3 группы. Предположим я за месяц продал 10 услуг по 10грн. Сколько я при этом должен заплатить и как отчитаться перед налоговой? Как учитывать НДС?
(15.07.2013 22:02) Антон Иванов

Доброго дня, шановний Антон ! Якщо для оподаткування підприємницької діяльності Ви обрали спрощену систему оподаткування третю групу, то відсоткова ставка єдиного податку встановлюється у розмірі 3 % - у разі сплати податку на додану вартість згідно з Податковим кодексом або 5 %, якщо приватний підприємець не реєструється платником ПДВ. Звітність з єдиного податку для  третьої групи щоквартальна, протягом 40 календарних днів після закінчення кварталу, сплата єдиного податку - протягом 10 календарних днів після граничного терміну подання декларації (тобто за ІІ квартал 2013 року звітність подається не пізніше 9 серпня, а сплата - не пізніше 19 серпня п.р.) . Якщо Ви не зареєстровані платником ПДВ, то виходячи з Вашого прикладу: якщо за місяць надано послуг на 100 грн. (10 х 10 ), сума єдиного податку становитиме 5 грн . (100 х 5%: 100). У разі якщо Ви зареєстровані платником ПДВ, то відповідно ставка єдиного податку становитиме 3 % , у наведеному прикладі до доходу включається сума доходу за надані послуги без ПДВ і оподатковується дохід  за ставкою 3 %. Сума ПДВ включається до податкового зобов'язання з ПДВ. Декларація по ПДВ подається щомісячно протягом  20 календарних днів після закінчення звітного місяця, сплачується протягом 10 календарних днів після граничного терміну подання декларації. Якщо строки подання припадають на вихідні та святкові, то подання переноситься на перший робочий день, але якщо сплата податку припадає на вихідний чи святковий день, то строки не переносяться, сплачувати потрібно напередодні.  За детальнішою інформацією радимо звернутись до ДПІ за місцем обліку.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Предусматривает ли квэд 47.11 (роздрибна торгивля в неспецилизованых магазинах переважно продуктами харчування напоями та тютюновими виробами)обилечивание за рыбалку?
(15.07.2013 21:17) Алина

Шановна Аліна, дякуємо за запитання! КВЕД 47.11 передбачає тільки роздрібну торгівлю в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування напоями та тютюновими виробами, і продаж білетів за рибалку цей КВЕД не передбачає. Вам необхідно звернутися до Державного реєстратора та підібрати той КВЕД, який Вам буде надавати право здійснювати такий вид діяльності. Якщо Ви платник єдиного податку, віднесений до другої групи, то Вам необхідно також внести обраний КВЕД до Свідоцтва платника єдиного податку. У іншому разі, до доходу, отриманого від провадження діяльності, не зазначеної у свідоцтві платника єдиного податку, віднесеного до першої або другої групи - ставка єдиного податку встановлюється у розмірі 15% (п.293.4 ст.293 Податкового кодексу України)

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
добрый день! Подскажите пожалуйста, на какой код бюджетной класификации доходов необходимо перечислять подоходный налог , который удержан юр. лицом у физического лица при выплате арендной платы за помещение ( 11010100 или 11010400). Спасибо
(15.07.2013 15:41) Ирина

Доброго дня, шановна Ірина ! Повідомляємо Вам реквізити, на які сплачується ПДФО при оподаткуванні доходів громадянина з орендної плати за приміщення для податкових агентів, які облікуються у ДПІ у м. Черкасах,: місцевий бюджет, розрахунковий рахунок 33212802700002, код бюджетної класифікації  11010400, одержувач УДКСУ у м. Черкасах Черкаської обл, код 38031150, банк одержувача: ГУДКСУ у Черкаській облвасті МФО 854018 .

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Доброго дня, шановні колеги, виникло таке питання. Займаюсь веденням звітності ФОП 3 група, дата виписки 30.05.2013, а свідоцтво датується з 01.07.2013, який звіт потрібно подавати за 2 квартал 2013? як на загальній с-мі чи по єдиному податку, перерахувань не було Дякую за відповідь! (12.07.2013 14:18) Тетяна Валеріїна Шановна Тетяна Валеріївно! Вам потрібно скласти і подати дві декларації. за результатами другого кварталу – про роботу на загальній систсемі оподаткування (фізична особа – підприємець зареєстрована протягом року в установленому законом порядку або перейшла на загальну систему оподаткування із спрощеної, то така фізична особа – підприємець має подати податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі - Декларація) за результатами звітного кварталу, в якому розпочата така діяльність або відбувся перехід на загальну систему оподаткування, у розділі III якої відобразити доходи, отримані нею як фізичною особою – підприємцем від провадження господарської діяльності за період від дати державної реєстрації підприємцем. за результатами третього кварталу (платники єдиного податку третьої групи подають податкову декларацію платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця у строк, встановлений для квартального податкового (звітного) періоду, тобто протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу). Дякую за відповідь.Маю наступне питання, а чому за 3 квартал потрібно подавати, як платнику єдиного податку, можливо Ви мали на увазі другий квартал?
(15.07.2013 13:01) Тетяна Валеріївна

Доброго дня, шановна Тетяна Валеріївна ! Додатково надаємо відповідь на Ваше друге запитання. Ви отримали свідоцтво платника єдиного податку з ІІІ кварталу (з 01.07.2013 року), тому маєте звітувати як платник єдиного податку  за ІІІ квартал. Щодо діяльності, яку Ви не проводили з моменту державної реєстрації (30.05.2013р.) до 30.06.2013р., оскільки у ІІ кварталі Ви не мали свідоцтва платника єдиного податку, отже звітуєте як на загальній системі оподаткування і у разі відсутності діяльності декларація подається з прочерками. Граничний термін подання декларації  за ІІ квартал - 9 серпня 2013 року. Податковий розрахунок за формою № 1-ДФ у разі відсутності нарахувань і виплат найманим працівникам та розрахунків з іншими приватними підприємцями з прочерками не подається.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
пред. 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108  след. 

Разработка и продвижение сайтов

Продажа репродукций картин

Последние статьи

Состав металлочерепицы. Основные моменты
Металлочерепица, которая покрыта сверху полимером – это специальный профилированный лист, созданный из оцинкованной и окрашенной стали...
«Скарбница» (skarb.com.ua) — кредитование населения в национальных масштабах
В 1992 году открылся первый частный ломбард в Украине — теперь эта сеть объединяет 230 отделений по всей стране и работает под единым брендом «Скарбниця»...
Рациональное давление в шинах: что нужно знать?
Всем давно известно, что автомобиль является потенциально опасным транспортным средством, а его владелец несет полную ответственность за...
Удобное изобретение
Наушники, как специальное устройство для личного прослушивания любой звуковой информации,
Можно ли добиться успеха в сетевом маркетинге
Думаю, каждый из вас сталкивался с предложением попробовать свои силы в "сети"

Черкассы фото галерея

Всего в галерее 1664 фото Дом торговли Дом торговли
Вся фотогалерея

Расписание поездов

Карта г. Черкассы

Электронная карта г. Черкассы и Черкасской области

Консультация Миндоходов

Моментальный загар - бизнес под ключ от компании "САН Лайт" Купить хостинг Установка спутникового телевидения

Черкасские новости

Тридцать шестой
18 апреля 2014
В Черкассах открывается новый маршрут городского транспорта
(комментариев: 0)
Просто побил и ушел...
18 апреля 2014
В Черкассах зафиксирован случай нападения на госслужащего прямо на рабочем месте (видео)
(комментариев: 3)
О чем флеш-мобили черкасские студенты...
18 апреля 2014
Первокурсники банковского института в оригинальной форме напомнили черкащанам о необходимости вовремя задекларировать доходы
(комментариев: 0)
Решено поднять цены на проезд
17 апреля 2014
Такое решение принял Черкасский горисполком, но перевозчики остались недовольны — они ждали большего
(комментариев: 0)
Валютные игры в одни ворота
17 апреля 2014
Гривна на Межбанке продолжает расти, а приближенные "ко двору" комбинаторы подсчитывают свои суперпрофиты и решают, до какого уровня ей позволить укрепиться
(комментариев: 0)

Погода в Черкассах

Черкасский городской форум

Черкасский городской форум