З нагоди запуску 3G всім абонентам передплаченого зв’язку в Черкасах буде надано бонусних 3000 МБ, які можна використати протягом місяця.

Сьогодні, 16 березня, національний телеком-оператор запустив 3G-зв’язок у Черкасах і передмісті. Тепер сучасні технології комунікацій доступні для 200 тисяч жителів обласного центру – абонентів мобільного зв’язку «Київстар», а також понад 100 підприємств – корпоративних клієнтів компанії.

Запуск 3G у Черкасах – одна з найбільш очікуваних подій 2017 року для «Київстар»: тепер практично всі обласні центри України охоплені широкосмуговим мобільним інтернетом.

У Черкасах зв’язок 3G забезпечує понад 50 базових станцій, на яких були проведені роботи з заміни обладнання.

Нове обладнання підтримує різні стандарти та технології зв’язку, в тому числі і 4G. Тому і сьогодні, і в майбутньому для абонентів «Київстар» будуть доступні найсучасніші послуги.

«Я вдячний меру міста, місцевим активістам – студентам, абонентам, громадськості – які допомагали нам прискорити запуск 3G в Черкасах. Ми забезпечуємо кожному українцю рівний доступ до нових технологій, освіті і розвагам, і раді, що наші послуги є запитуваними» – наголосив президент «Київстар» Петро Чернишов.

Компанія продовжує збільшувати територію 3G зв’язку в області.

У найближчі дні робота нової мережі в Черкасах буде на особливому контролі: фахівці «Київстар» оптимізують налаштування обладнання відповідно до зростання трафіку.

Компанія буде вдячна абонентам, якщо вони, виявивши будь-які технічні труднощі при використанні 3G, повідомлять про це в кол-центр за номером 466 з мобільних телефонів. Такий зворотній зв’язок допоможе оператору краще налаштувати нову мережу.

Абоненти «Київстар» у Черкасах зможуть користуватися послугами 3G за чинними тарифами. Для користувачів смартфонів оператор розробив спеціальну пропозицію – зі збільшеними обсягами хвилин, мегабайтів, безлімітним доступом до соцмереж і месенджерів, можливостями слухати музику та дивитися відео без обмежень.

«Київстар» інвестує суттєві кошти в удосконалення мережі і розвиток нових технологій, для того щоб зв’язок 3G став доступний якомога більшій кількості жителів України. За 2015 і 2016 роки капітальні витрати компанії (з урахуванням вартості 3G-ліцензії) становлять понад 9,4 млрд грн.

Компанія також забезпечує найбільші надходження до бюджету України серед підприємств галузі зв’язку: лише за 2016 рік «Київстар» сплатив 4,2 млрд грн податків.

Related posts:


Читайте также:

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*