18 лютого в Черкасах відбудеться благодійний концерт на підтримку басиста та ідеолога гурту «Кому Вниз» Сергія Степаненка. Після кількарічного гемодіалізу музикант потребує вартісної операції з пересадки нирки. Захід відбудеться у кінотеатрі «Салют». Початок: 17:00.

Подібні концерти відбулися вже в кількох українських містах. Зокрема, у столиці. У Черкасах концертом опікується організаційний комітет Фестивалю нескореної Nації «Холодний Яр», що вже кілька років відбувається у Кам’янському районі.

На акустичний концерт у Черкасах зберуться митці з усієї України. Зокрема, виступлятьсоліст гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк та лідер гурту «Широкий Лан» Святослав Бойко. Також зі своєю поезією завітає львівський поет Юрій Руф.

Окрім того, концерт підтримають низка місцевих виконавців: зіграє на унікальному інструменті гуді Антон Стрілець, під гітару співатиме Олекса Хуторний, а Олексій Юрін поділиться власною поезією.

Організатори концерту закликають містян не залишатися байдужими і відвідати концерт, насолодившись мистецтвом і допомігши матеріально врятувати талановитого музиканта.

Під час благодійного концерту кожен також зможе взяти участь в аукціоні. Відомі українці представлять свої картини, книги та диски, які зможуть придбати всі охочі. Кошти, виручені із продажу лотів, підуть на підтримку Сергієві Степаненку. Переглянути майбутні лоти можна на сторінці події у «Фейсбуці» та «Вконтакті»

– Ми вважаємо, що мало просто на слові захоплюватися українською музикою, а треба робити реальні речі, які будуть сприяти її становленню та розвитку. Гурт «Кому Вниз» і Сергій Степаненко, зокрема, є тими китами, черепахами та слонами, на яких стоїть Всесвіт української музики. Тому, рятуючи Сергія Степаненка, всі ми є рятівниками Всесвіту! Ну що ж, воїни, давайте поборемося за життя Сергія і допоможемо йому одужати! Запрошуйте своїх друзів, знайомих журналістів, меценатів та просто зацікавлених людей, – закликають організатори концерту.

Related posts:


Читайте также:

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*