Вишита карта України була представлена 29 січня у Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора Ігоря Момота представниками головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області.

Презентація відбулася у межах творчо-патріотичної естафети під назвою “Вишивана моя Україна”, інформує журналіст «Прочерку».


До 25-ти річчя Незалежності нашої країни, Державна казначейська служба України зініціювала проект, суть якого в тому, що на карті України кожна область вишивала характерний для її  території орнамент.

– Ця карта рухалася від області до області. Почалася акція на підконтрольних нами територіях Луганської та Донецької областей. Впродовж двох місяців карта побувала у всій країні, де кожна область вишивала свій орнамент. Наразі, вже вишита карта, тим самим маршрутом, рухається Україною, — повідомив Начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області Сергій Никопаненко.

Зараз карта перебуває в Черкаській області. «Вишиту Україну» вже побачили у Чигиринському, Кам`янському, Смілянському та Черкаському районах.

Черкаську область на полотні вишивала начальник відділу діловодства Головного управління ДКСУ у Черкаській області, Ірина Одокієнко. Вона розповідає, що візерунки вони обирали колективом, а вишивали всього три дні.

– На карті наша область представлена деревом роду. Оскільки Черкащина є Тарасовим краєм, то на полотні вишита Шевченкова хата і його підпис. Ми обрали таку кольористику, тому що червоний — це колір життя, синій – це символ води.

По закінченню презентацій, полотно буде зберігатися в центральному апараті Казначейства у Києві.

Марина Клімчук

Related posts:


Читайте также:

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*