Новоявлені квіткові павільйони перенесуть на площу перед Черкаським драмтеатром

18:0503.02.2017

Фото: Facebook / Вадим Комаров

Самовільно встановлені павільйони біля Черкаського драмтеатру по вул. Дашкевича тимчасово “переїдуть” на саму площу Шевченка – перед фасадом театру. Переноситимуть споруди у ніч з 3 на 4 лютого. Про це повідомив заступник міського голови Геннадій Шевченко, – пише vikka.ua.

“Павільйони будуть перенесені на площу перед фасадом, оскільки це територія обласної ради. Там вони пробудуть до 14 лютого, доки не розпочнуться роботи з реконструкції площі. Потім їх звідти демонтують”, – розповів він.

За словами Шевченка, підприємець ні з ким не погоджував встановлення цих споруд, а коли міська влада планувала їх демонтувати, він прикрився групою людей, які завадили знесенню павільйонів.

“Тоді ми тимчасово вирішили піти на поступки. Зараз буде зноситися паркан перед драмтеатром і ці споруди тимчасово перенесуть до фасаду. Бо якщо вони лишаться там, де вони зараз, то їх ніхто ніколи не прибере”, – зауважив заступник мера Черкас.

Він наголосив, що обласна адміністрація і міська рада разом відповідатимуть за демонтаж цих споруд, адже проект реконструкції площі перед драмтеатром – спільний.

Нагадаємо, 1 лютого біля будівлі драмтеатру з’явилися нові тимчасові споруди. Їх самовільно встановив приватний підприємець, який на тому ж місці має квіткові павільйони.

Вже наступного дня заступник міського голови Геннадій Шевченко дав доручення керівникові управління інспектування терміново демонтувати споруди.

Related posts:


Читайте также:

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*