Сім’я загиблого черкащанина Сергія Бондаренка подала клопотання про зміну запобіжного заходу для обвинувачего Іллі Новікова, який наразі перебуває під домашнім арештом.

Про це під час судового засідання повідмила адвокат потерпілих  Наталія Карюк, інформує журналіст Zmi.ck.ua.

За її словами, у обвинувачего у вбивстві хлопця мати живе в Іспанії, а в нього є закордонний паспорт. Тому він може уникнути слідства, виїхавши за кордон. Тому сторона потерпілих хоче, аби Новікову призначили жорсткіший запобіжний захід — тримання під вартою.

Тим часом вже була подана заява щодо дій правоохоронців, які не забезпечили, щоб на обвинуваченому був електронний браслет. А є інформація, що Новікова з тих пір бачили у розважальних закладах Черкас.

Такою під час судового засідання було заявлено, що він визнає вину і не хотів наносити тяжкі тілесні ушкодження. Водночас, захисник Новікова спростував інформацію, що документи хлопця, в тому числі і закордонний паспорт, були вилучені. І це може підтвердити слідчий.

У підсумку суддя пішов до нарадчої кімнати, адже виникли непорозуміння. За словами адвоката cім’ї Бондаренків, офіційного підтвердження, що паспорти вилучені не має.

Прокурор має лише підтвердження по телефону. Тому його інформація та адвоката Бондаренків розходиться.

Related posts:


Читайте также:

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*