Намагання міської влади обмежити застосування у Черкасах системи електронних закупівель «Прозорро» народний депутат України від «Самопомочі», експерт команди Реанімаційного пакету реформ Оксана Сироїд пояснила «бажанням украсти». Таку заяву вона зробила в інтерв’ю «Інфомосту».

– Я скажу виключно як політик: «Просто хочуть вкрасти». Люди, які хочуть чесної процедури, не будуть ховатися за відтермінуванням тих чи тих рішень, – наголосила пані Сироїд.

Вона зазначила, що в цілій низці міст України нині сформовані депутатські більшості, спрямовані на розкрадання місцевих бюджетів. Тому, на думку нардепа, люди повинні бути вимогливішими до політичних сил, за які голосують.

– Поки самі черкащани будуть терпіти те, що їхній бюджет розкрадається, доти їм ніхто не допоможе, – наголосила Оксана Сироїд. – Що таке місцевий бюджет? Це є гроші виключно черкащан. І от поки вони не запитають у влади, куди витрачають їхні кошти, та не змусять відповідати їх, нічого не зміниться. Це те ж саме, що вкрасти гроші з вашого гаманця.

На слова Оксани Сироїд відреагував у «Фейсбуці» секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький. Він порадив пані Сироїд брати приклад її колег по парламенту – Владислава Голуба, Олега Петренка та Сергія Рудика, «які своїми діями активно допомагають місту Черкаси та області отримувати кошти із державного бюджету на реалізацію важливих проектів». Пан Радуцький зазначив, що місто чекає на активне лобіювання своїх інтересів і від Оксани Сироїд.

«А розказувати під час ледве не першого візиту в Черкаси про міфічне “розкрадання” може кожен. Говорити – це ж не працювати», – додав Радуцький.

Related posts:


Читайте также:

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*