Вперше в Черкасах мами-прихильниці домашньої освіти зібралися разом, аби поділитися власним досвідом навчання дітей за межами загальноосвітньої школи, інформує телеканал «Рось».

Чимало батьків вірять, що за індивідуальним навчанням – майбутнє. Нині ж одного бажання навчати дитину вдома не достатньо. Офіційно такої форми як домашня освіта в Україні не існує.

Але на екстернатній, заочній, індивідуальній та дистанційній перебуває чимало дітей, розповідає начальник управління освіти департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради Євген Степко. І додає: головне, аби дитина вчасно складала іспити та виконувала завдання у визначений термін.

Хоча домашнє навчання і дає змогу отримати освіту без стресу, втім має й ряд недоліків, запевняють психологи. Серед них – дефіцит спілкування з однолітками, замкнутість та небажання виконувати домашні завдання. Тож радять скласти дитині правильний режим дня і слідкувати, аби та не була перевантажена. У протилежному випадку втратить інтерес і до навчання і до гуртків.

Related posts:


Читайте также:

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*