У обласному центрі сформували робочу групу, яка візьметься за розробку ескізів атрибутів місцевої влади Черкас (зокрема булави міського голови й ключа міста). Рішення про її утворення ухвалили на засіданні виконавчого комітету, повідомляє прес-служба Черкаської мерії.

До складу цієї робочої групи включили фахівців із геральдики, краєзнавців, працівників музеїв, істориків та художників. Свої напрацювання вигляду такої атрибутики (а ще – положення про неї) мають презентувати та подати на розгляд міської ради до кінця березня.

Як розповіла директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук, такі символи нині є і в інших містах України.

Дивіться:Черкаські IT-шники показали, як "вилікувати" дитину від девайс-залежності (ВІДЕО)

"Ми намагатимемося створити такий символ, який би зберігався і переходив з покоління в покоління", – зауважила вона та додала, що, вочевидь, такі атрибути зберігатимуться в спеціально відведеному місці в кабінеті мера.

Планується, що після проведення виборів та оголошення їх результатів, ці символи голова територіальної виборчої комісії передаватиме переможцю на першій сесії міськради.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські програмісти розробили унікальний додаток для популяризації української мови.

Related posts:


Читайте также:

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*