Депутат Черкаської міськради Ярослав Нищик виступив на сесії міськради з пропозицією звернутись до уряду України з рядом вимог. Про це інформує кореспондент «Прочерку».

— Влада почала так звану АТО з українським народом, коли розігнали учасників блокади торгівлі. Депутати міськради у зв’язку з силовим розгоном активістів вимагають до 17 березня виконати наступні вимоги:

1. Негайно звільнити з-під арешту затриманих учасників блокади торгівлі з ОРДЛО та закрити кримінальні провадження, що відкриті відносно блокувальників у зв’язку з блокуванням територій Донбасу.

2. Звільнити з посад міністра МВС А. Авакова, заступника міністра МВС В.Аброськіна, Голову СБУ В. Грицака та першого заступника Голови СБ України – керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України В. Малікова.

3. Ухвалити закони «Про тимчасово окуповані території України» та «Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України».

4. Заборонити роботу російських банків в Україні.

5. Заблокувати російські платіжні системи в Україні.

6. Визнати на законодавчому рівні війною російську агресію проти України та ввести воєнний стан на окупованих та прилеглих до них територіях, — наголосив депутат.

Інший депутат міськради Олексій Романов додав ще одну вимогу, а саме покарати тих, хто давав телефоном наказ про розгін блокадників, а також ти, хто ці накази виконував.

Related posts:


Читайте также:

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*