Торік спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області розглянули 29896 звернень громадян. Із них 823 отримано безпосередньо від громадян у рамках Закону України «Про звернення громадян» і 23715 заяв надійшло від громадян відповідно до Земельного кодексу України, зокрема 13623 – про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки, 5112 – щодо затвердження проекту відведення земельної ділянки та 1816 осіб звернулися з питання укладання та внесення змін до договорів оренди. Крім того, Головне управління 2016 року розглянуло 502 запити громадян, які надійшли через урядову гарячу лінію «Урядовий контактний центр».

Усі звернення громадян розглянуті в установлений законодавством термін. У відповідях зазначено посилання на закони й кодекси України, Укази Президента України та інші нормативно-правові акти в земельній сфері.

Черкащани вирішують свої земельні проблеми й під час особистого прийому громадян керівництвом Головного управління двічі на тиждень у приміщенні установи. Також щомісяця відбуваються виїзні прийоми громадян у районних центрах. Загалом керівництво землевпорядної служби Черкащини провело 50 прийомів громадян, на яких вирішили свої земельні питання 258 осіб.

Про це повідомили у прес-службі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

Related posts:


Читайте также:

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*