Про Жашків, що на Черкащині, тепер може довідатися вся Україна. Киянка Юлія Матту  написала книгу під назвою «Жашківські равлики». Хоча в самому Жашкові жінка була лише один раз, але говорить, що ця місцевість на Черкащині не залишила її байдужою.

– У Жашкові я була лише один раз – проїздом. І якось тамтешні люди мене зачепили, а в самому районі все здалося напрочуд простим. І так вийшло, що саме Жашків мені запам’ятався, – розповідає в коментарі «Про все» Юлія Матту. – Я взагалі не збиралася писати книгу, просто робила якісь тексти, веселила ними друзів.

А потім друзі й запропонували Юлії об’єднати тексти та видати свою першу книгу. Тож завдяки їй Жашків став відомим ще і в літературі.

Головна героїня книги, розповідає авторка, дуже багато подорожувала та чимало бачила в житті.

– І зовсім випадково героїня зустрічає сільського хлопця, з яким і стає щасливою. За сюжетом цей хлопець – із Жашківщини, – переповідає сюжет пані Юлія. – У своїй книзі я хотіла сказати, що не потрібно шукати заморських принців, чи тих, хто має київську прописку, адже дуже багато гарних хлопців є в різних куточках України. І навіть, якщо це хлопець із села, він може бути ще кращим чоловіком, ніж якийсь принц. А чому равлики? Бо наприкінці головній героїні хочеться равликів і вона шукає їх у Жашкові.

«Жашківські равлики» вийшли невеликим тиражем. Але письменниця зазначає, що хотіла б презентувати книгу жашківчанам та почути їхню думку.

– Думаю, що половина жашківських хлопців, прочитавши книгу, впізнають себе, – переконана авторка.

Related posts:


Читайте также:

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*