Результати реєстрації на ЗНО повідомив начальник управління освіти і науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський. З них понад 5,8 тисяч осіб – випускники навчальних закладів системи загальної середньої освіти. Ще більше 850 осіб – це випускники минулих років і студентів навчальних закладів системи профтехосвіти та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Водночас, за його словами, проходити пробне зовнішнє незалежне оцінювання цьогоріч зголосилися майже 4,4 тисячі охочих.

– Загалом для проходження ЗНО та державної підсумкової атестації в області створено 41 пункт тестування, з них 27 – у загальноосвітніх навчальних закладах, 12 – у вищих навчальних закладах І-ІІ і ІІІ-ІV рівнів акредитації, – зазначив Валерій Вікторович. – Такі пункти розташовані у 10 округах. Зокрема у Золотоноші, Черкасах, Смілі, Умані, Жашкові, Корсуні-Шевченківському, Шполі, Тальному, Монастирищі, Маньківці. Для проведення пробного ЗНО в районах та містах області створено 26 пунктів тестування, що функціонуватимуть на базі загальноосвітніх навчальних закладів та вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Читайте:У черкаському виші почнуть готувати експертів-музеєзнавців

Нагадаємо, ще у лютому розпочали працювати два консультаційні пункти з реєстрації на базі Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького та Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини. Тут всі охочі складати ЗНО можуть отримати консультаційну та технічну допомогу.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащан безкоштовно навчатимуть китайської мови.

Loading…

Related posts:


Читайте также:

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*