Учора в будинку культури ім.. Кулика мали відбутися громадські слухання щодо можливої забудови Соснівки. Людей прийшло чимало. За повідомленням «азовців», які й організували захід, всього було близько 300 осіб, але зареєструвалися як це має бути згідно порядку 200.

Проте одразу ж виник казус: громадські слухання проводитися не можуть, бо за двадцять днів до цього мер повинен був би видати розпорядження про проведення слухань. А такого розпорядження не було. У спілкуванні з журналістами мер назвав захід мало не сходкою…

– Я спеціально запросив сюди керівника юридичного департаменту. Сьогодні це не громадські слухання, а громадське обговорення Юридично ми не можемо це визнавати як громадські слухання. Ми по закону проведемо громадські слухання як це має бути! Але я маю підписати розпорядження про це і має пройти після цього 20 днів, – наголосив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Разом з тим, оскільки люди вже зібралися, то вирішили таки провести обговорення з наболілого питання.

Міський голова публічно висловив свою позицію:

– Не міський голова приймає рішення: будувати чи ні. Це почалося ще у 2011 році, коли попередня міськрада віддала земельну ділянку під базу відпочинку, так звану «Андреєвську дачу».Опісля облрадою був оформлений державний акт на право постійного користування під будинок відпочинку літнього типу готельного комплексу «Дніпро». Отже, фактично, готельний комплекс «Дніпро» є власником територій, приміщень, будівель, що входять до комплексу по вул. Менлелєєва, 4 («дача Андреєва»). Тож хотів би, щоб в обговорення надалі брали участь і керівники області та керівник комунального підприємства, яке є власником майна на цій території. В цілому ж, я згідний, що вирішувати питання в підсумку громада. але звідки я знаю, що в громади сьогодні в голові? У нас громада часто-густо голосує не за тих, за кого хоче! Тож  давайте, скажіть, коли хочете проводити законні громадські слухання і я одразу ж підписуватиму розпорядження про це, щоб ці слухання потім мали юридичну силу.

Разом з тим, активіст Сергій Варич звертає увагу на те, що подібний збір громади – перший проти політики діючого мера, і він буде мати насамперед політичні наслідки.

Що ж до дати слухань, то як повідомив активіст Дмитро Кухарчук, громадські слухання з приводу висотної забудови мікрорайону Соснівка відбудуться 18.02.17 о 14:00 в будинку культури ім. Кулика.

Related posts:


Читайте также:

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*